Pro nové zájemce

Všechny rodiče, kteří by si přáli svá dítka v příštím školním roce 2020/2021 nechat skotačit ve Stromečku, srdečně zveme na zápis do naší lesní mateřské školy.  

 

Máte možnost nejprve registrovat Váš zájem ve formuláři níže (preferováno). Pokud raději rovnou vyběhnete za námi bez ohlášení, přijďte si s námi popovídat a okouknout naše zázemí kdykoliv v termínu od 6. do 14. května 2020, vždy mezi 8.15 a 9.00, v pracovní dny.

Možnost REGISTRACE ZÁJMU O STROMEČEK - přihlášení k 'Dopoledni na zkoušku' 

Po vyplnění formuláře si už nemusíte volat ani psát emaily, váš zájem je tímto registrován a do týdne se vám sami ozveme.

 

Samotný zápis se koná 6. až 14. května mezi 8. a 16. hod., v prac. dny.

Zápisy jednotlivých dětí budou v zázemí LMŠ probíhat individuálně, aby s ohledem na aktuální epidemiologickou situaci nedocházelo k vyšší koncentraci a k vyššímu pohybu osob v zázemí LMŠ.  Na zápis se prosím dostavte pouze ve formátu 1 rodič/zákonný zástupce a 1 dítě. Účast dítěte není nutná, ale budeme samozřejmě potěšeni :-).

Osobní návštěvu si prosím sjednejte na tel. 608135237, případně emailem na lesnims.stromecek@seznam.cz Po domluvě vám zašleme odkaz do registračního formuláře Doodle. Je to třeba, abyste mohli přicházet individuálně.

Do 7 dnů po zápisu je třeba uhradit kauci ve výši jednoho měsíčního školného, podle frekvence docházky.  Více informací viz Ceny a podmínky.

 

Sebou k zápisu si vezměte:

Kromě výše uvedeného dále přineste prosím s sebou

  • rodný list dítěte k nahlédnutí
  • svůj občanský průkaz k nahlédnutí

 

Informace o výsledku přijímacího řízení

bude k dispozici od 22. května  zde na webu a také na veřejně dostupném místě - na nástěnce před zázemím LMŠ Stromeček v Zámecké ulici.

 

Informační dokumenty:

Vnitřní směrnice k zápisu na školní rok 2020/21 

Hygienická vyhláška 2017 -  § 9 pro lesní MŠ

Informace o povinném předškolním vzdělávání

 

Pokud bude dítě přijato do LMŠ Stromeček 

žádáme rodiče o vyplnění těchto dokumentů, do týdne po oznámení o přijetí:

Vstupni dotazník dítěte

Evidenční list

GDPR - souhlas klient