Pro nové zájemce

Uvažujete o docházce Vašeho dítěte do lesní školky? Pojďte prosím nejprve poznat naši lesní školku blíže. Na základě vyplněného formuláře se Vám ozveme a nabídneme termín možné návštěvy.

REGISTRACE ZÁJMU O STROMEČEK 

 

DALŠÍ POSTUP: Jsme mateřská škola zapsaná v rejstříku u MŠMT, proto je k zápisu nutné přinést potřebné dokumenty. Tyto dokumenty jsou ke stažení níže na této stránce. V předstihu si prosím opatřete potvrzení lékaře (vydá lékař nebo je součástí Evidenčního listu)

Při zápisu je třeba uhradit kauci ve výši jednoměsíčního členského příspěvku, v termínu do týdne od termínu zápisu. Více informací viz Ceny a podmínky.

 

Zápis na školní rok 2019/20 proběhl 9. května (15-17 hod.) a 10. května (17-18 hod.) v prostoru zázemí LMŠ Stromeček, Zámecká 49/1. Pokud by se uvolnilo místo v průběhu školního roku, můžeme přibrat čekatele.

 

Dokumenty ke stažení a vyplnění - přineste k zápisu sebou:

Vstupni dotazník dítěte

Evidenční list

Žádost o přijetí dítěte

GDPR - souhlas klient

Kromě výše uvedeného dále přineste prosím s sebou

  • kopii rodného listu dítěte
  • svůj občanský průkaz k nahlédnutí

 

Informační dokumenty LMŠ Stromeček:

Směrnice pro přijetí dětí do LMŠ Stromeček

 

Obecné informační dokumenty:

Hygienická vyhláška 2017 -  § 9 pro lesní MŠ

Informace o povinném předškolním vzdělávání

 

 

Kapacita LMŠ Stromeček je na školní rok 2019-20 naplněna, ale v případě, že se v průběhu školního roku uvolní místo, rádi oslovíme čekající zájemce. Tedy - pokud jste u nás ještě nebyli a chcete poznat naši lesní školku blíže, registrovat Váš zájem, pak použijte prosím níže uvedený formulář. Ozveme se Vám a nabídneme termíny možné návštěvy.

REGISTRACE ZÁJMU O STROMEČEK 

 

 

Můžete i zavolat nebo napsat. Bude nám ctí a potěšením. Tel: 608135237, email: lesnims.stromecek(zavináč)seznam.cz