Pro nové zájemce

 

Milí rodiče,

blíží se čas květnového zápisu do naší lesní mateřské školy na rok 2019/2020, a tak Vás zveme na návštěvu do naší lesní školky, na jedno zkušební dopoledne.

Vaše návštěva je nejen vítaná, ale také velmi potřebná, abychom se spolu seznámili a vzájemně si zodpověděli případné dotazy. Chceme Vás otevřeně informovat o všem, co se u nás děje, jaké jsou naše hodnoty, rituály, zvyklosti atd. Uvidíte, jak u nás probíhá běžné dopoledne, jak se naši průvodci věnují dětem a jak spolu naše děti fungují, co spolu zažívají ve skupince. Děláme vše pro to, abyste mohli zjistit, zda je (či není) naše lesní školka pro Vás a hlavně pro Vaše dítě ta pravá volba. Podobně chceme i my znát Vaši rodinu, Vaše hodnoty a potřeby, zejména Vaše představy o školce pro Vaše dítě.

Pokud chcete poznat naši lesní školku blíže, registrujte prosím Váš zájem v níže uvedeném formuláři. Ozveme se Vám a nabídneme termíny možných návštěv.

REGISTRACE ZÁJMU O STROMEČEK 

 

Těšíme se na viděnou na individuální schůzce :-)

 

Kontakt: Jaroslava Pěničková

Tel: 608135237 , email: lesnims.stromecek(zavináč)seznam.cz

 

Jsme mateřská škola zapsaná v rejstříku u MŠMT. Dokumenty ke stažení, potřebné k zápisu, naleznete níže. V předstihu si prosím opatřete potvrzení lékaře (součást Evidenčního listu)

 

Dokumenty ke stažení a vyplnění - přineste k zápisu sebou:

Dotazník o dítěti

Evidenční list

Žádost o přijetí dítěte

Přihláška a souhlas

 

Informační dokumenty LMŠ Stromeček:

Směrnice pro přijetí do MŠ

 

Obecné informační dokumenty:

Hygienická vyhláška 2017

Informace o povinném předškolním vzdělávání