Ceny a podmínky

Ceny platné od září 2018.

Platby členských příspěvků odpovídají četnosti pravidelné týdenní docházky v čase 8:00-16:00, v pracovních dnech, kromě plánovaných školních prázdnin.

pravidelná docházka roční platba (=10 měsíců) možné rozložení do měsíčních splátek kauce splatná do 15.5.2018
2 dny týdně 40 000 Kč 4 000 Kč 4 000 Kč
3 dny týdně 50 000 Kč 5 000 Kč 5 000 Kč
4 až 5 dnů týdně 60 000 Kč 6 000 Kč 6 000 Kč

Cena oběda: 48 Kč. Kvalita jídla je pro nás důležitá: dodavatel se zaměřuje na zdravou výživu a vaří velmi chutné jídlo z čerstvých základních surovin bez umělých dochucovadel. Svačiny zajišťují poučení rodiče.

Při zápisu je třeba uhradit kauci ve výši jednoměsíčního členského příspěvku (v termínu do 15.května) aby byla přihláška závazná. Tato je započítána do plateb v červnu následující rok, či v případě nepřijetí dítěte k docházce kauci vracíme do 14 dní po vyrozumění o nepřijetí.

Sleva na 2. a dalšího sourozence je 20%.

Náhrady za nevychozené dny nelze garantovat. V současnosti má lesní MŠ Stromeček kapacitu plně obsazenou (školní rok 2017/18), v příštím roce očekáváme podobný stav. V případě nemoci je možné si nevybrané dny nahradit v jiných dnech, ale jen pokud se v daný den uvolní místo (někdo jiný se toho dne odhlásí). Toto vybírání náhrad je případně možné pouze v následujících 2 měsících. Peníze za nevychozenou docházku vracet nelze: místo je dítěti přihlášením a platbou rezervováno a naše náklady na provoz a personální zajištění chodu školky jsou fixní.

Pro nové zájemce: PŘIHLÁŠKA K DOPOLEDNI ve Stromečku na seznámení.